Gameta to jedna z największych i najstarszych  grup   leczenia niepłodności w Polsce i jak również jedną  z największych  tego typu placówek w Europie. Jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Europie, uzyskała Certyfikat Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii  (ESHRE)  przyznawany ośrodkom zajmującym się  leczeniem  niepłodności.

OVIklinika grupa Angelius to nowoczesny ośrodek leczenia niepłodności w Warszawie, założony w 2019 roku przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w medycynie rozrodu: prof. dr hab. Piotra Laudańskiego i dr hab. Piotra Pierzyńskiego. OVIklinika stawia na nowoczesne metody, innowacyjne testy, a przede wszystkim na obsługę pacjentów na wysokim poziomie.

Gyncentrum to od ponad 20 lat ceniona w Polsce i na świecie klinika leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej. Integralną częścią Gyncentrum jest Laboratorium Genetyczne – jeden z wiodących ośrodków w Europie specjalizujących się w genetycznej diagnostyce niepłodności i poronień oraz preimplantacyjnej diagnostyce PGS-NGS.

Przychodnia Lekarska nOvum to ośrodek od 1994 roku specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, kriokonserwacji komórek, tkanek i zarodków. Stosujemy wszystkie dostępne metody leczenia. Jako jedyni w Polsce wykonujemy zabieg pobrania plemników z jąder pod bezpośrednią kontrolą mikroskopu.

Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce, oferująca najszerszą ofertę ponad 3 000 badań diagnostycznych: od podstawowych po wysokospecjalistyczne testy na markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne czy alergii.

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji “Nasz Bocian” od 2002 roku jest głosem polskich pacjentów zmagających się z niezamierzoną bezdzietnością. Każdego dnia wspieramy pacjentów – słuchamy, informujemy, słuchamy ich głosu i odpowiadamy na ich potrzeby.

N42 to agencja doradztwa komunikacyjnego, świadcząca usługi na rzecz biznesu oraz organizacji pozarządowych. Wspiera marki w całym procesie komunikacji, od strategii przez dobór narzędzi, aż po raportowanie wyników.

National Westminster Bank jest częścią grupy NatWest Group, która jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. NatWest Polska świadczy usługi w zakresie wsparcia procesów bankowych i jest kluczowym elementem realizacji strategii rozwoju.