"Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć.Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz…"

Rodzicielstwo może być najpiękniejszą przygodą życia, jednak wiele par musi o tę przygodę zawalczyć. Niepłodność jest coraz powszechniej spotykanym problemem w Polsce i na świecie, a mimo to wciąż brakuj nam badań epidemiologicznych, upowszechniania wiedzy medycznej, wreszcie – kompleksowego wsparcia osób pragnących leczyć niepłodność różnymi metodami, w tym metodą in vitro. Dlatego pragniemy wspierać rozwój nauki i wiedzy medycznej w zakresie leczenia niepłodności par i popularyzować wiedzę o przekazywaniu życia, profilaktyce niepłodności, chorób przenoszonych drogą płciową i chorób nowotworowych.

Naszym celem jest także wyrównywanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych i umożliwianie leczenia osobom niezamożnym. Promowanie rodzicielstwa oraz zabieganie o pomoc państwa w tym zakresie to misja naszej fundacji, stworzonej przez rodziców – dla rodziców.